Lokalizacja

Dom „W cieniu sosen” położony w malowniczej wsi Krawce w województwie podkarpackim, w gminie Grębów nad brzegiem leniwie meandrującego pomiędzy lasami i polami Łęgu…który niespiesznie podąża by połączyć się z Wisłą w pobliżu Zalesia Gorzyckiego. To piękna, niewielka wieś otoczona z lasami Puszczy Sandomierskiej.

Dom „W cieniu sosen” to Nasze Male Centrum tutejszego wszechświata leży we wsi omyłkowo branej za kolokwialnie mówiąc „za…..” . Podobny dystans trzeba pokonać aby dotrzeć do Sandomierza, Tarnobrzega, Nowej Dęby i Stalowe Woli… bez względu na środek transportu …będzie to około 22km.. Ze światem Krawce łączą cztery drogi… jedna opodal kapliczki św. Jana Nepomucena prowadzi w kierunku Grębowa i dalej w stronę tak zwanej cywilizacji …to jest Tarnobrzega, Sandomierza lub Stalowej Woli, druga zaprowadzi nas w tym samym kierunku, ale przez sąsiednią miejscowość Wydrzę, trzecia zakazana księgi z Harrego Pottera … prowadzi do Nowej Dęby terenem poligonu wojskowego…. Czwarta w pełni dozwolona …bez najmniejszych ulepszeń nadaje się do rajdów off-roadowych… ale wyłącznie dla odważnych i prowadzi do Stanów… niestety nie Zjednoczonych…. (do niedawna używana w czasie radu Baja Carpathia).

Łęg leniwie meandrujący pomiędzy lasami i polami, niespiesznie podąża by połączyć się z Wisłą

Współrzędne GPS dla wsi Krawce

(21.907500, 50.521667)

Kod pocztowy 39-410

Tablice rejestracyjne RTA

Numer kierunkowy (+48) 15

… nawet najmniejsza wieś..wioska ..czy osada gdzieś się kończy… i tu właśnie znajdziecie nasz dom „W cieniu sosen”..za zakrętami… za lasami… za domami… od strony wsi ostatni po lewej…